گروه صنعتی پارس دما در یک نگاه :

گروه صنعتی پارس دما فعالیت حرفه ای خود را در زمینه ساخت تجهیزات حرارتی ، برودتی و آبرسانی در سال ۱۳۸۵آغاز نمود و در ادامه به منظور اطلاع رسانی شفاف و سریع، سایت حاضر را تحت عنوان پارس دما تاسیس نمود.

مهم ترین فعالیت ها :

*سازنده تجهیزات حرارتی شامل :

بویلر روغن – بویلر فولادی آبگرم و آبداغ در دو تیپ دو پاس و سه پاس با راندمان بالا از نوع وت بک –مخازن کویل دار –مبدل های حرارتی –مخازن تحت فشار و مخازن ذخیره و…. می باشد.

*سازنده تجهیزات برودتی شامل :

چیلر تراکمی کندانسور آبی – هوایی – مینی چیلر در ظرفیت های مختلف – آیس بانک – اوپراتور – انواع برج خنک کن در نوع گالوانیزه و فایبر گلاس می باشد

*سازنده سیستم های آبرسانی هوشمند شامل :

بوستر پمپ آبرسانی –بوستر پمپ آتشنشانی در انواع دور متغییر و دور ثابت می باشد.

 * تولیدات خود را با بهره گرفتن از یک تیم منسجم تحلیل گر متخصص آغاز نمود.

* بهره گیری از استاندارد های مورد نیاز جهت ساخت تجهیزات قید شده

* ایجاد شبکه اجتماعی منحصر بفرد برای تبادل نظر کاربران سایت پارس دما

 

ارزش ها و باورهای حاکم بر گروه صنعتی پارس دما :

گروه صنعتی پارس دما  همواره بر این باور بوده است که با پشتوانه نیروی کار متخصص و آموزش دیده خود، و اتکا به اعتبار کسب نمود در بازار تاسیسات مرتبط و به موازات آن استفاده از برترین تکنولوژی های روز دنیا، بصورت حرفه ای در نقش یک سازنده و مجری و مشاور و همراه برای شما مشتری عزیز ظاهر گردد.
ما برآنیم که با شناخت نیازهای مشتری و جلب اعتماد او، از طریق صداقت و رو راستی و پایبند بودن به اصول اخلاقی و حرفه ای، همواره اساس مشتری مداری را بجا آوریم.

تماس با ما

آدرس: استان البرز –کرج –میدان مادر بلوار دانش آموز –نبش خیابان دوم –طبقه فوقانی فروشگاه شوفاژ احمدی

برای ارتباط با بخش های مختلف (فروش، سیستم پیامک، پشتیبانی، خدمات پس از فروش و …) از طریق شماره تلفن های گویا زیر تماس بگیرید:

تلفن :    ۰۰۹۸۲۶۳۲۷۱۹۱۹۳

تلفکس : ۰۰۹۸۲۶۳۲۷۱۶۳۳۴

تلگرام : parsdamaco@